Skip to main content
Andreea-Cenușe-instructor-yoga

Andreea Cenușe: „Yoga mi-a schimbat complet percepția asupra vieții.”

Thursday, March 24, 2022 - 06:00 • Instructori Yoga
Liliana-Ionescu-instructor-yoga

Liliana Ionescu: „Mă gândesc la yoga ca la o bunică înțeleaptă, blândă și iubitoare.”

Monday, December 13, 2021 - 06:00 • Instructori Yoga
Renata-Coznici-instructor-yoga

Renata Coznici: „Yoga pentru mine reprezintă un proces de dezvoltare și de autocunoaștere”

Thursday, September 23, 2021 - 06:00 • Instructori Yoga
Mihaela-matei

Mihaela Matei: „Yoga este un sistem complet creat pentru a-l ajuta pe om, să aducă atenția de la exterior la interior.”

Monday, August 30, 2021 - 06:00 • Instructori Yoga
Amalia-morar-instructor-yoga

Amalia Morar: „Yoga o practic cu fiecare respirație conștientă ce mă aduce in momentul prezent.”

Monday, July 19, 2021 - 06:00 • Instructori Yoga
Serenciuc-Zsuszanna-instrutor-yoga

Serenciuc Zsuszanna: „Practica zilnică este secretul rezultatelor obținute prin yoga.”

Thursday, May 20, 2021 - 06:00 • Instructori Yoga
Maria-Iorga-instructor-yoga

Maria Iorga: ”Odată ce începi pe drumul ăsta, ești mereu un elev al practicii.”

Thursday, April 8, 2021 - 06:00 • Instructori Yoga
Gabi-Chirilă-instructor-yoga

Gabi Chirilă: „o să învăț despre yoga până în momentul în care îmi voi da ultima respirație.”

Monday, March 29, 2021 - 06:00 • Instructori Yoga
Carmen-Georgiana-Dinu-lotus

Carmen Georgiana Dinu : „Yoga pentru mine reprezintă prietenia dintre corpul fizic și cel spiritual.”

Thursday, March 11, 2021 - 07:00 • Instructori Yoga
Daniela-Iulia-Marta-yoga

Daniela Iulia Marta: „Yoga nu ar trebui să fie asociată cu sportul”

Thursday, January 14, 2021 - 06:00 • Instructori Yoga